Podziękowania

Szanowni Państwo w imieniu Właścicieli, Zarządu i całego Zespołu Organizacyjnego Targów Pieczarkalia pragniemy serdecznie podziękować Państwu za udział w tegorocznej XV edycji targów Pieczarkalia 2015. Pieczarkalia to największe wydarzenie pieczarkarskie w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Sukces jaki odnieśliśmy nie byłby możliwy gdyby nie Państwa zaangażowanie w przygotowanie niezwykle różnorodnej i atrakcyjnej oferty wystawienniczej. Dziękujemy Państwu za obecność, wysiłek i energię włożoną w przygotowanie oraz za wspaniałe stoiska i eksponowane na nich produkty.

Miło jest nam poinformować, że na ponad 1700 m2 powierzchni wystawienniczej swoją ofertę zaprezentowało 67 wystawców z kraju i zagranicy a liczba odwiedzających przez dwa dni targów przekroczyła 2200 osób, które łączy pasja do pieczarkarstwa. Tegorocznym targom towarzyszyło wiele interesujących wydarzeń oraz wielkie emocje, które na długo pozostaną w naszej pamięci. Już teraz serdecznie zapraszamy do udziału w XVI edycji targów Pieczarkalia 2016, których termin podamy niebawem.

I. Uroczyste otwarcie.

II. Wystawcy.

III. Wyniki głosowania na "PIECZARY 2015":

 1. Najlepszy produkt na rynku - Produkcja Podłoża Pod Uprawę Pieczarek Ryszard Wrona - za podłoże do uprawy pieczarek.|
 2. Najwyższa jakość obsłui klienta - Wokas S.A.
 3. Skup, eksporter, spółdzielnia producencka, przetwórnia pieczarek - Spółdzielnia Grzybek Łosicki.

IV. Wyniki głosowania na SUPERPIECZARY 2015

 1. Zasłużeni dla branży:
  1. Zofia Bednarek
  2. Janusz Karwacki
 2. Top innowacje:
  1. Zbigniew Marczak - sterowanie klimatem w pieczarkarni bazujące na deficycie wody.

W czasie święta odbyły się panele szkoleniowe prowadzone przez:

 1. Pawła Kowalskiego pt. "Wpływ rosyjskiego embarga na handel zagraniczny i krajowy rynek owocowo-warzywny."
 2. Jana Gielena pt. "Wpływ klimatu na jakość pieczarki i oszczędność energii."

 

VI. Drugiego dnia targów uczestniczyliśmy w panelu dyskusyjnym poprzedzonym prezentacją ta temat wyników ankiety przeprowadzonej wśród spółdzielni i skupów pieczarek pod tytułem: "Stan obecny i perspektywy dla branży pieczarkarskiej."

VII. Pokaz kulinarny szefa kuchni Marcina Budynka

 

 

VIII. W czasie XV Święta Pieczarki Pieczarkalia odbył sie także IV branżowy turniej piłki nożnej Pieczarkalia Cup, któremu towarzyszyły ogromne emocje, determinacja, zabawa i sportowa atmosfera. W tym roku najlepsi okazali się:

 1. Grzybek Łosicki
 2. Wokas
 3. Robert & Robert

Wielkie gratulacje dla Grzybka i wszystkich uczestników turnieju za udział.

 

IX. Podczas uroczystego Bankietu mieliśmy przyjemność być świadkami Aukcji Charytatywnej, w której najchojniejszy okazał się Grzybek Łosicki. Dochód z aukcji został przekazany Fundacji Dzieciom "Zdążyć z Pomocą", która wesprze pomocą wcześniaczka Mateusza Wysockiego. Dziękujemy za chojność.

 

W trakcie zabawy Wokas za długoletnią współpracę wręczył statuetki z podziękowaniami.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy i zapraszamy za rok.